REKLAMA
REKLAMA

Nowotaniec na remis. Pisarowce bez punktów

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W miniony weekend rozgrywki zainaugurowała piłkarska IV liga podkarpacka, w której to występują dwie drużyny z powiatu sanockiego (Cosmos Nowotaniec oraz  LKS  Pisarowce).

Cosmos Nowotaniec to drużyna, która na dobre zadomowiła się na IV ligowych boiskach. Potwierdziła to 5. lokata na koniec poprzedniego sezonu. Dlatego też, mecz ze Stalą Nowa Dęba (10. miejsce w ubiegłym sezonie), piłkarze z Nowotańca z pewnością chcieli wygrać. Udało się zremisować i choć sympatycy Cosmosu liczyli na więcej, jeden punkt także musi cieszyć.

W drugiej kolejce drużyna Cosmosu Nowotaniec zagra na wyjeździe z Czarnymi Jasło.

Cosmos Nowotaniec – Stal Nowa Dęba 2:2 (1:1)
1:0 Ireneusz Zarzyka 14`
1:1 Łukasz Rożnowski 45`
1:2 Szymon Serafin 48`
2:2 Piotr Laskowski 75`

Cosmos Nowotaniec wystąpił w składzie: Krawczyk – Honkisz(70′ Badowicz), Sobota, Szałankiewicz, Majka – Laskowski, Kłodowski (54′ D. Mikulec), Gołda(62′ K. Mikulec), Pluskwik – Spaliński (70′ Szatkowski), Zarzyka.


Na swoje pierwsze ligowe punkty w IV lidze, musi poczekać zespół LKS-u Pisarowce. Podopieczni Mariusza Sumary przegrali z Pogonią Leżajsk 0:2. Zawodnicy nie mają się jednak czego wstydzić, bo zaprezentowali się bardzo przyzwoicie na tle solidnej czwartoligowej drużyny.

LKS Pisarowce w kolejnym ligowym meczu, pojedzie do Pilzna na mecz z miejscowym Rzemieślnikiem.

Pogoń Leżajsk – LKS Pisarowce 2:0 (1:0)
1:0 Arkadiusz Dąbek 15′
2:0 Robert Widz 63′

LKS Pisarowce wystapił w składzie: Ziemba, Lisowski, Sumara, Wityński, Pawiak, Zgłobicki (63′ Folta), Jęczkowski (80′ Domaradzki), Kot (73′ Kosiba), Gierczak, Niemczyk, Kuzio (68′ Kwolek).

12-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)