REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Nowy właściciel Autosanu przyjeżdża jutro do Sanoka. Towarzyszyć mu będzie potencjalny inwestor

SANOK / PODKARPACIE. Nie zakończyły się rozmowy związkowców z Autosanu z nowym właścicielem fabryki. Będą kontynuowane jutro, ale tym razem w Autosanie, do którego Grzegorza Tarnawa przyjedzie. Towarzyszyć mu będzie potencjalny inwestor. Na razie nie ujawnia się jego personaliów. Wiadomo tylko, że zajmuje się montażem urządzeń służących poprawie bezpieczeństwa.

 

Związkowcy nie informują o treści prowadzonych dzisiaj rozmów.

Jak rozmowy zakończą się, to dopiero wtedy będziemy mogli wyciągnąć wnioski – mówi enigmatycznie Ewa Latusek, przewodnicząca NSZZ „Solidarność” w Autosanie.

Rękę na „pulsie” cały czas trzyma burmistrz Sanoka Wojciech Blecharczyk. Potwierdza, że Grzegorz Tarnawa jutro odwiedzi Sanok, ale nie sam. Towarzyszyć mu będzie potencjalny inwestor. Wspólnie mają wizytować fabrykę.

Najlepiej by było, by nowy właściciel wycofał wniosek upadłościowy, po uregulowaniu najbardziej palących należności i zabezpieczeniu środków na produkcję, gdyż zamówienia do Autosanu ciągle spływają – podkreśla burmistrz Blecharczyk i dodaje. – Jest wola utrzymania produkcji, a nawet jej rozszerzenia pod tą samą marką.


 

24-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)