REKLAMA
REKLAMA

Nożownik z ul. Wolnej aresztowany na 3 miesiące

SANOK / PODKARPACIE.  17-latek, który w piątek w bloku przy ul. Wolnej poranił  dotkliwie nożem 34-letniego mieszkańca Sanoka, najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie tymczasowym. O zastosowaniu takiego środka zapobiegawczego w sobotę zadecydował Sąd Rejonowy w Sanoku na wniosek sanockiej prokuratury.

Sanoccy policjanci zatrzymali 17-latka już w piątek. Chłopak, który po ataku uciekł z miejsca zdarzenia, znajdował się w szpitalu  Udał się tam po  pomoc, gdyż odniósł ranę ciętą dłoni. Miał ubranie i buty poplamione krwią.

Jego ofiara, 34-letni mężczyzna cudem uniknął śmierci, gdyż napastnik zadał mu kilka ciosów, w tym zagrażające życiu.

Badanie alkomatem wykazało, że 17-latek był trzeźwy. Młodemu mężczyźnie pobrano krew do badań  pod kątem substancji odurzających. Policjanci zabezpieczyli również poplamione ubrania.

Podejrzanemu postawiono zarzut dotyczący spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Prokuratura nie ujawnia treści zeznań złożonych w sobotę przez 17-latka. Prawdopodobnie napastnik i ofiara nie znali się.

29-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)