REKLAMA
REKLAMA

O 3 w nocy wybijał szyby w maszynach budowlanych

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zakończyli postępowanie przeciwko mężczyźnie, który wybił szyby w koparkach, walcu drogowym oraz samochodach ciężarowych. Podejrzany usłyszał 5 zarzutów. Za zniszczenie mienia sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Policjanci z polecenia dyżurnego udali się na interwencję 11 maja br. po godz. 3 w nocy. Zgłoszenie dotyczyło mężczyzny, który wybijał szyby w pojazdach budowlanych. Po przyjeździe na ul. Piłsudskiego  w Sanoku funkcjonariusze zastali mężczyznę z zakrwawioną ręką, który na widok radiowozu zaczął uciekać. W wyniku pościugu uciekinier został zatrzymany. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.  Po zbadaniu jego stanu trzeźwości urządzenie wskazało prawie 2 promile alkoholu. Mężczyzna w rozmowie z funkcjonariuszami przyznał się do wybicia szyb przednich i bocznych w kilku pojazdach budowlanych. Sprawca został osadzony w policyjnym areszcie.

W tej sprawie policjanci prowadzili postępowanie. Przesłuchania kolejnych świadków oraz osób pokrzywdzonych pozwoliły na przedstawienie podejrzanemu aż 5 zarzutów  dotyczących uszkodzenia mienia. Straty jakie spowodował 23-latek szacuje się na ponad 5 tys. zł.

Za swoje czyny  mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 5.

KPP Sanok

28-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)