REKLAMA
REKLAMA

Paliwo i części z ciagników padały łupem młodych złodziei

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Policjanci prowadzili postępowania w sprawie kilkunastu włamań oraz kradzieży, jakie miały miejsce od maja do czerwca br. W trakcie czynności zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie tych przestępstw. Dowody zebrane w sprawie pozwoliły na przedstawienie im 17 zarzutów.

Od maja do czerwca br. do komendy Policji w Sanoku wpłynęło kilkanaście zgłoszeń dotyczących kradzieży i włamań, jakie miały miejsce na terenie gminy Komańcza. Łupem złodziei najczęściej padało paliwo, części z ciągników, urządzenia z tartaku.

Pracując nad sprawami policjanci z posterunku w Komańczy przy udziale Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku oraz funkcjonariuszy Straży Leśnej w Komańczy przeszukali miejsca zamieszkania podejrzanych oraz sprawdzili punkty skupu złomu.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na zatrzymanie  20-letniego mieszkańca powiatu sanockiego oraz jego rówieśnika zamieszkałego na terenie powiatu leskiego. Mężczyźni łącznie usłyszeli 17 zarzutów, w tym za dokonanie włamań, kradzieży oraz usiłowania kradzieży. Niestety większość skradzionych przedmiotów sprzedali w punktach skupu złomu.

Wartość skradzionego mienia oraz zniszczeń powstałych w wyniku popełnionych przestępstw pokrzywdzeni szacują na kwotę ponad 10 tys. zł.

Młodzi przestępcy staną przed sądem. Za popełnione czyny grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

KPP Sanok

26-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)