REKLAMA
REKLAMA

Pijany mężczyzna stracił panowanie nad autem i zniszczył ogrodzenie z drzewek

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Pomimo, że był pod wpływem alkoholu zdecydował się na jazdę samochodem. 39-letni mieszkaniec Witryłowa kierując renault zjechał z drogi i uszkodził kilkanaście drzewek tworzących  ogrodzenie przy jednej z posesji w miejscowości Końskie. Teraz za swoje zachowanie mężczyzna odpowie karnie.

Do zdarzenia doszło wczoraj, kilka minut po  godz. 20 w miejscowości Końskie. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierujący renault  nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad autem. W efekcie jego pojazd zjechał z drogi i zniszczył kilkanaście drzewek tworzących ogrodzenie przy jednej z posesji.

Funkcjonariusze ustalili, że renault kierował 39-letni mieszkaniec Witryłowa. Okazało się, że mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 0, 5 promila alkoholu w organizmie. Na szczęście mężczyzna nie doznał obrażeń.

Nieodpowiedzialny kierowca już stracił swoje prawo jazdy. Teraz 39-letni mieszkaniec Witryłowa stanie przed sądem i odpowie za swoje zachowanie karnie.

źródło: KPP Brzozów

24-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)