REKLAMA
REKLAMA

Pijany mężczyzna zdemolował autokar

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w miniony poniedziałek uszkodził autokar. W chwili zdarzenia był pijany. Teraz za swój wybryk odpowie przed sądem. Grozi mu  kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek około godziny 4 nad ranem dyżurny sanockiej Policji otrzymał zgłoszenie, że na ul. Cegielnianej w Sanoku ktoś niszczył zaparkowany autokar. Natychmiastowa reakcja funkcjonariuszy doprowadziła do zatrzymania  sprawcy uszkodzeń. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Mężczyzna był pijany. Miał ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

Sprawca w pojeździe marki vanhool powybijał szyby, wyrwał okratowanie wentylatorów klimatyzacji i zarysował karoserię. Łącznie straty oszacowano na kwotę 15 tys. złotych.

Młody mężczyzna usłyszał już zarzuty uszkodzenia mienia. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sanok

14-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)