REKLAMA
REKLAMA

Pijany turysta wypadł z okna

BIESZCZADY / PODKARPACIE. W minioną sobotę policjanci interweniowali wobec osób, które trafiły do szpitala będąc pod wpływem alkoholu. 31-letni turysta wypadł z okna gospodarstwa agroturystycznego, a 52-letnia kobieta została odnaleziona śpiąca na polnej drodze. Mimo początkowych obaw dotyczących stanu ich zdrowia, lekarze nie stwierdzili żadnych poważnych obrażeń.

 

W sobotę nad ranem pogotowie ratunkowe zabrało z Bukowca 31-letniego mężczyznę, który uskarżał się na ból pleców po upadku z okna. Jak ustalili policjanci, turysta ze Śląska, który poprzedniego wieczoru ze znajomymi spożywał alkohol wypadł z okna pierwszego piętra gospodarstwa agroturystycznego. Następnie obudził gospodynię, skarżąc się na silny ból pleców. W szpitalu okazało się, że nic poważnego turyście się nie stało.

Na strachu skończyło się również w przypadku 52-letniej kobiety, odnalezionej przez mieszkańca Wańkowej na polnej drodze w tej miejscowości. Kobieta nie dawała znaków życia. Okazało się, że znajduje się ona w stanie upojenia alkoholowego, stąd brak jakiegokolwiek kontaktu. Kobieta również została zabrana do szpitala, gdzie stwierdzono, że nie posiada żadnych obrażeń.

 

źródło: KPP Lesko

07-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)