REKLAMA
REKLAMA

Platynowe Łokcie będą reprezentować Sanok w finale Turnieju Dzikich Drużyn z Podkarpacia (FILM)

Platynowe Łokcie będą reprezentować Sanok w finale Turnieju Dzikich Drużyn z Podkarpacia (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. 14 zespołów z Sanoka oraz okolic przystąpiło do rywalizacji o jedno miejsce finałowe Turnieju Dzikich Drużyn z Podkarpacia. Zmagań organizowanych przez Posła do Parlamentu Europejskiego Tomasza Porębę. Na zwycięzcę rozgrywek czeka wyjazd do Brukseli, ufundowany przez europosła.

Sanocka odsłona II Turnieju Dzikich Drużyn z Podkarpacia została rozegrana na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku.

Drużyny podzielono na 4 grupy. Dwie trzy zespołowe oraz dwie, w których znalazło się 4 ekipy. Rywalizowano systemem każdy z każdym. Do dalszego etapu rozgrywek awansowały drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach.

W pierwszym półfinale Platynowe Łokcie pokonały Plastikowe Krawężniki 4:2. W drugim spotkaniu, Podmuch Palestyny uległ B&S Fighters 0:4.

W spotkaniu o trzecie miejsce Plastikowe Krawężniki gładko pokonały Podmuch Palestyny 5:0. Z kolei w wielkim finale sanockiej odsłony Turnieju Dzikich Drużyn, zespół Platynowych Łokci pokonał B&S Fighters 4:2.

Na drużyny, które zajęły miejsca na podium czekały puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe (piłki oraz torby sportowe). Oprócz nagród drużynowych, przyznano także wyróżnienia indywidualne. I tak, najlepszym strzelcem meczu okazał się zawodnik B&S Fighters Krystian Frączek. Tytuł bramkarza turnieju przypał w udziale Krzysztofowi Kordusowi z Podmuchu Palestyny.

Zgodnie podkreślano, że liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i możliwość aktywnego spędzenia czasu wolnego.

W ubiegłym roku najlepszą drużyną okazał się zespół z Raniżowa w powiecie kolbuszowskim. Mamy nadzieję, że obecna edycja przyniesie triumf zespołowi z naszego powiatu. Tegoroczny Finał Turnieju Dzikich Drużyn z Podkarpacia, zostanie rozegrany 7 września w Rzeszowie.

31-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)