REKLAMA
REKLAMA

Policja poszukuje świadków rozboju w Jasienicy Rosielnej

JASIENICA ROSIELNA / PODKARPACIE. Policja poszukuje świadków oraz osoby mogące mieć wiedzę na temat rozboju, do którego doszło w niedzielną noc w Jasienicy Rosielnej.  Z ustaleń policjantów wynika, że 26-letni mieszkaniec Bliznego został zaatakowany przez nieznanych mu mężczyzn, którzy następnie zabrali mu telefon komórkowy.

Do zdarzenia doszło w nocy z 10/11 marca br. kilka minut przed północą w Jasienicy Rosielnej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 26-letni mieszkaniec Bliznego został zaatakowany przez nieznanych mu mężczyzn, którzy zabrali mu telefon komórkowy. Sprawcy po dokonaniu tego przestępstwa oddalili się pieszo w kierunku Szkoły w Jasienicy Rosielnej.

Sprawcami tego rozboju są najprawdopodobniej trzej młodzi mężczyźni w wieku od 17 do 25 lat. Wszyscy byli ubrani w bluzy z kapturem na głowie. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego przyczyn, okoliczności oraz sprawców proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie przy ul. Witosa 9 lub tel. /13/ 43 08 320, / 13/ 43 08 330 lub nr alarmowy 997. Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc do wszystkich osób, których informacje mogą okazać się przydatne w ustaleniu sprawców rozboju.

źródło: KPP Brzozów

13-03-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)