REKLAMA
REKLAMA

Policjanci apelują o właściwe zabezpieczanie rowerów

SANOK / PODKARPACIE. Przedwczoraj  do komendy Policji zgłosił się mężczyzna, który w dniu 13 września br. pozostawił rower w okolicy ul. Jana Pawła II w Sanoku. Niestety poszukiwania na własną rękę nie przyniosły rezultatów więc postanowił zawiadomić Policję. Policjanci apelują o prawidłowe zabezpieczanie jednośladów.

Jak ustalili policjanci, rower był pozostawiony bez żadnego zabezpieczenia w miejscu dostępnym. Znajdował się prawdopodobnie przy ul. Jana Pawła w Sanoku, 30-letni właściciel nie jest w stanie wskazać dokładnego miejsca, w którym zostawił pojazd. Przez tydzień czasu go nie szukał z uwagi na zły stan swojego zdrowia. Gdy przedwczoraj poszedł po rower okazało sie, że nie może go znaleźć. Przyszedł złożyć zawiadomienie na Policji.

Policja apeluje do właścicieli rowerów aby je prawidłowo zabezpieczali, choćby poprzez zapięcie specjalną linką. Ponadto warto pomyśleć o odpowiednich miejscach do przechowywania rowerów,  pozostawiając je w miejscach niedostępnych dla osób postronnych, na strychu, w piwnicy czy w garażu.

O każdym przypadku, w którym łamane jest prawo należy niezwłocznie poinformować Komendę Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3, tel. 13 46 57 310 lub tel. alarmowy 997.

 

źródło: KPP Sanok,
foto: sxc.hu

27-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)