REKLAMA
REKLAMA

Policjanci odzyskali skradzione poroże jelenia o wartości 1000 zł

CISNA / PODKARPACIE. Poroże jelenia, wartości około 1000 zł, wróci do właściciela. Policjanci odzyskali własność 66-letniego mieszkańca Cisnej i ustalili dwóch sprawców kradzieży: 28-letniego mieszkańca Dołżycy i 25-letniego mieszkańca Cisnej.

Do kradzieży doszło w środę, 6 marca br. 66-letni mieszkaniec Cisnej powiadomił o kradzieży poroża wartości około 1000 zł. Jak ustalili policjanci, w tym dniu odwiedził poszkodowanego znany mu z widzenia mężczyzna. Podczas gdy właściciel domu rozmawiał z gościem na podwórku, drugi mężczyzna wszedł przez okno do domu i ukradł poroże, kilka dni wcześniej zakupione przez 66-letniego kolekcjonera.

Policjanci ustalili, że kradzieży dokonali dwaj  mężczyźni: 28-letni mieszkaniec Dołżycy i 25-letni mieszkaniec Cisnej. Funkcjonariusze dotarli również do człowieka, któremu sprzedali swój łup twierdząc, że znaleźli go w lesie. Obydwaj mężczyźni za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Skradzione przedmioty wrócą do właściciela.

źródło: KPP Lesko

09-04-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)