REKLAMA
REKLAMA

Policjanci wyciągnęli pijanego kierowcę z… szafy

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymywali do kontroli popełniającego wykroczenia drogowe kierującego pojazdem własnej konstrukcji. Mężczyzna zaczął uciekać, a następnie schował się w szafie chcąc uniknąć kary. Trafił do aresztu, gdy wytrzeźwieje złoży stosowne wyjaśnienia.

Zgłoszenie, jakie otrzymała Policja wczoraj przed godz. 15. dotyczyło pojazdu jadącego niezgodnie z przepisami w stronę miejscowości Łodzina.

Policjanci udali się we wskazane miejsce i zauważyli dwóch mężczyzn jadących pojazdem własnej konstrukcji typu buggy. Funkcjonariusze dali kierującemu sygnał, aby się zatrzymał, jednak nie wypełnił polecenia tylko podjął próbę ucieczki. W pewnym momencie obydwaj mężczyźni zsiedli z pojazdu i rozbiegli się w kierunku dwóch sąsiednich posesji. Policjanci udali się za nimi w pościg.

W trakcie przeszukiwania pomieszczeń, w jednym z pokoi, w szafie, funkcjonariusz znalazł kierującego pojazdem, 22-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Pasażer jadący wraz z nim, jego rówieśnik, również został zatrzymany. Po przeprowadzeniu czynności oraz sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że kierowca posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów, a pojazd, którym się poruszał po drodze publicznej nie był ubezpieczony. Ponadto młody mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Czynności w sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku.

KPP Sanok

30-01-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)