REKLAMA
REKLAMA

Poprosił o pieniądze na bilet, zdenerwował się i przerysował dwa samochody

SANOK / PODKARPACIE. Dwaj mężczyźni zaparkowali swoje samochody przy ul. Lipińskiego w Sanoku. W pewnym momencie do jednego z nich podszedł przechodzień z prośbą o darowanie mu pieniędzy na bilet autobusowy. Gdy nie otrzymał gotówki tylko ofertę zakupu biletu, zdenerwował się i przerysował dwa pojazdy po czym uciekł. Policjanci zatrzymali mężczyznę.

49-latek usłyszał już zarzuty. Za popełnione czyny ustawa przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Zdarzenie miało miejsce w ubiegłym tygodniu. Sanoccy policjanci odebrali zgłoszenie o uszkodzeniu dwóch pojazdów. 9 kwietnia br. przed godz. 18, dwaj mężczyźni zaparkowali swoje samochody przy ul. Lipińskiego w Sanoku. W pewnym momencie do jednego z nich podszedł przechodzień z prośbą o darowanie mu pieniędzy na bilet autobusowy. Gdy nie otrzymał gotówki tylko ofertę zakupu biletu, zdenerwował się i ruszył w kierunku zaparkowanych samochodów, a następnie pospiesznie się oddalił się. Po obejrzeniu pojazdów właściciele stwierdzili, że obydwa mają uszkodzony lakier. Koszt naprawy zarówno jednego, jak i drugiego samochodu oszacowano na kwotę 350 zł.

Policjanci w toku wykonywanych czynności ustalili sprawcę uszkodzenia samochodów. Okazał się nim 49-letni mężczyzna.

Sprawca został zatrzymany i usłyszał już zarzuty uszkodzenia mienia. Za popełnienie tego przestępstwa polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

źródło: KPP Sanok

18-04-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)