REKLAMA
REKLAMA

Prędkość i brawura mogły spowodować tragedię (ZDJĘCIA)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Nadmierna prędkość i brawura były przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Ustrzykach Dolnych. Kierujący audi 19-latek wjechał w latarnię, w wyniku zderzenia pojazd upadł na dach.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj, po południu na wjeździe do dworca autobusowego. Jak ustalili będący na miejscu policjanci, 19-latek kierujący audi,  jechał z nadmierna prędkością , nie zapanował nad pojazdem i wjechał w latarnie , w wyniku zderzenia pojazd upadł na dach.

W audi oprócz kierowcy znajdował się jeszcze pasażer, na szczęście żaden z nich nie został ranny.  Kierowca był trzeźwy. Spowodowana przez 19-latniego mieszkańca gm. Ustrzyki Dolne kolizja zakończyła się mandatem karnym.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, kodeks wykroczeń przewiduje karę grzywny. Pamiętajmy, że można za to również stracić prawo jazdy.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

27-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)