REKLAMA
REKLAMA

Prędkość i brawura mogły spowodować tragedię (ZDJĘCIA)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Nadmierna prędkość i brawura były przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Ustrzykach Dolnych. Kierujący audi 19-latek wjechał w latarnię, w wyniku zderzenia pojazd upadł na dach.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj, po południu na wjeździe do dworca autobusowego. Jak ustalili będący na miejscu policjanci, 19-latek kierujący audi,  jechał z nadmierna prędkością , nie zapanował nad pojazdem i wjechał w latarnie , w wyniku zderzenia pojazd upadł na dach.

W audi oprócz kierowcy znajdował się jeszcze pasażer, na szczęście żaden z nich nie został ranny.  Kierowca był trzeźwy. Spowodowana przez 19-latniego mieszkańca gm. Ustrzyki Dolne kolizja zakończyła się mandatem karnym.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, kodeks wykroczeń przewiduje karę grzywny. Pamiętajmy, że można za to również stracić prawo jazdy.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

27-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)