REKLAMA
REKLAMA

Prezydent Bronisław Komorowski odwiedził Sanok! (FILM)

Prezydent Bronisław Komorowski odwiedził Sanok! (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. 75 lat czekał gród Grzegorza na wizytę głowy państwa. 6 września Sanok odwiedził prezydent Bronisław Komorowski, który punktualnie pojawił się na Rynku. Uroczyste przywitanie zakończyło zdjęcie z mieszkańcami. Następnie, prezydent odwiedził Muzeum Historyczne, gdzie spotkał się z przedstawicielami lokalnej społeczności.

W towarzystwie gospodarza miasta Wojciecha Blecharczyka oraz zaproszonych gości, w otoczeniu funkcjonariuszy BOR-u oraz w asyście sanockich harcerzy, prezydent witał się z mieszkańcami, niejednokrotnie zatrzymując się na chwilę rozmowy. Więcej w materiale video.

Punktem kulminacyjnym przywitania było wspólne zdjęcie zrobione z dachu magistratu. Wydaje się, że sanocki Rynek przypadł prezydentowi do gustu, ponieważ ten punkt programu został przedłużony o ponad kwadrans. Nie zabrakło pozdrowień dla wszystkich zebranych.

Następnie, Bronisław Komorowski pojawił się w Muzeum Historycznym, gdzie mógł zapoznać się z dorobkiem kulturowym Ziemi Sanockiej. Prezydent uważnie wsłuchiwał się w słowa dyrektora muzeum Wiesława Banacha, który przybliżał historię poszczególnych eksponatów.

Wizytę Bronisława Komorowskiego zakończyło spotkanie z przedstawicielami lokalnej społeczności.

06-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)