REKLAMA
REKLAMA

PROKURATOR: Opinia w sprawie broni będzie znana za kilka dni (FILM)

PROKURATOR: Opinia w sprawie broni będzie znana za kilka dni (FILM)

KROSNO / PODKARPACIE. Na przełomie stycznia i lutego będzie wiadomo, czy z tej samej broni zastrzelono Krystiana L, mieszkańca Leska i czy z tej sami broni zginęli dzień później Kamila M. i Andrzej B.. Jak poinformowała dzisiaj Wiesława Basak, z – ca prokuratora okręgowego w Krośnie

, biegli  z zakresu badań balistycznych są w trakcie wykonywania opinii. Wczoraj pojawiła się w mediach informacja, że ta sama broń była użyta zarówno w Międzybrodziu, jak i w Sanoku. Na razie ta wersja wydarzeń nie jest oficjalnie potwierdzona.

Dzisiaj Prokuratura Okręgowa w Krośnie wydała kolejne oświadczenie w sprawie śledztwa  dotyczącego zabójstwa Krystiana L.,  usiłowania zabójstwa dwóch funkcjonariuszy z KPP w Sanoku oraz śmierci Kamili M. i Andrzeja B.. Prokurator Wiesława Basak podkreśliła, że opinia balistyczna jest dla śledztwa na tym etapie najbardziej istotna. Na pełną, kompleksową opinię trzeba będzie poczekać 6 miesięcy.

Za około 4 tygodnie poznamy wyniki badań toksykologicznych, które wyjaśnią czy zabici byli pod wpływem alkoholu bądź środków odurzających.

red.

25-01-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)