REKLAMA
REKLAMA

Przedszkolaki rozegrały swój pierwszy mecz (FILM)

Przedszkolaki rozegrały swój pierwszy mecz (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Hala Zespołu Szkół nr 3 była areną debiutu młodych piłkarzy z Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka Ekoball i Szkółki Piłkarskiej „Beniaminek” z Krosna. Zawodnicy rozpoczynający przygodę ze sportem rozegrali swój pierwszy mecz.

Ponad pięćdziesięcioosobowa grupa przedszkolaków reprezentująca barwy Fundacji Promocji Sportu Ekoball oraz Szkółki Piłkarskiej „Beniaminek” Krosno rozegrała w dniu dzisiejszym swój pierwszy mecz w życiu. Cudowne akcje, bramki, konkurs rzutów karnych, szał radości po strzelonych bramkach i żalu po niewykorzystanych sytuacjach, słodycze, pizza, dyplomy i medale. To wszystko na oczach kamer, fleszy aparatów, wśród najcudowniejszych na świecie kibiców – rodziców, przy prawdziwym arbitrze piłkarskim (któremu na szczęście czerwone kartki nie były potrzebne).

Dzień dzisiejszy dla uczestników tego wielkiego wydarzenia piłkarskiego pozostanie z pewnością w pamięci na długi czas, a talenty i umiejętności jakie już posiadają należy tylko przez długie lata szlifować. Liczymy, że za kilka sezonów nie jedno nazwisko znajdzie się w notesach najlepszych trenerów świata.

Organizatorzy wraz z trenerami postanowili, że mecz trwał będzie 4 kwarty po 20 minut, a po zakończonym meczu odbędzie się seria rzutów karnych. Wynik meczu pomiędzy Ekoballem a Beniaminkiem nie mógł być inny, padł remis 1:1, z tym, że podczas meczu lepsi okazali się goście z Krosna (19:14), a w konkursie rzutów karnych lepsi okazali się nasi chłopcy (9:5). Jak wszyscy zgodnie podkreślają, nie o wynik tu chodziło, ale o dobrą zabawę, sprawienie dzieciakom radości i ciągłe wszczepianie tym młodym ludziom “sportowego bakcyla”.

Dziękujemy przyjaciołom i zarazem rywalom z Krosna za przybycie do Sanoka i współudział w tym fantastycznym widowisku w wykonaniu dzieci. Na rewanż w Krośnie, już nie pod dachem hali, ale na boisku trawiastym lub na Orliku umówieni jesteśmy na wiosnę.

Skład drużyny FPS Ekoball:

1. Bernat Karol
2. Burczyk Sebastian
3. Bochenek Krzysztof
4. Czuryło Aleksander
5. Karczyński Oskar
6. Kędra Anastazja
7. Koberski Mikołaj
8. Lemko Alicja
9. Michoń Mateusz
10. Mulka Emil
11. Nowak Szymon
12. Nowak Jakub
13. Tarapacki Paweł
14. Tarapacki Michał
15. Wojdyła Maksymilian
16. Zioło Bartosz
17. Gefrerer Tomasz
18. Jajko Krystian
19. Stabryła Mikołaj

źródło: własne / Ekoball

13-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)