REKLAMA
REKLAMA

Recydywista złapany podczas jazdy na „podwójnym gazie”

SANOK / PODKARPACIE. W 2010 roku sąd zakazał 37-latkowi prowadzić pojazdy mechaniczne przez 5 lat. Wczoraj przed godziną 10 został zatrzymany w centrum miasta przez sanockich policjantów, kiedy prowadził BMW. Był pijany, miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Za swoje czyny odpowie przed sądem.


Policjanci patrolujący ulicę Królowej Bony zauważyli BMW. Rozpoznali kierowcę tego pojazdu, gdyż wcześniej podejmowali wobec niego interwencję i zatrzymywali mu uprawnienia do jazdy samochodem. 37-latek porzucił pojazd na chodniku i próbował uciekać, jednak po krótkim pościgu został przez policjantów zatrzymany.

W trakcie czynności okazało się, że kierowca BMW znajdował się w stanie nietrzeźwości. Alkomat pokazał, że mężczyzna miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Ponadto, wobec 37-latka był orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów do 2015 r. za popełnione wcześniej przestępstwa drogowe.

Za zachowanie niezgodne z prawem mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem.

źródło: KPP Sanok

07-01-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)