REKLAMA
REKLAMA

Rowerzysta nie wyhamował przed rondem w Lesku. Wpadł do rowu

LESKO / PODKARPACIE. Lescy policjanci interweniowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło przed na ulicy Kościuszki w Lesku. W zdarzeniu obrażeń doznał 16-letni sprawca kolizji, który z urazem nogi trafił do szpitala.

Jak ustalili funkcjonariusze, 16-latek jechał swoim rowerem nie posiadającym sprawnych hamulców ulicą Kościuszki w kierunku ronda na ulicy Piłsudskiego. Jadąc z góry poruszał się z dużą prędkością. Gdy na dole ulicy zauważył skręcający samochód, nie zdążył wyhamować. Chcąc uniknąć zderzenia ze skodą gwałtownie skręcił, uderzył w kosz na śmieci, a następnie wpadł do rowu.

Nastolatek w wyniku zdarzenia doznał urazu nogi, został przewieziony do szpitala przez karetkę pogotowia. Nie miał karty rowerowej i był już wcześniej notowany za wykroczenia drogowe związane z niezgodną z przepisami jazdą na rowerze. Teraz sprawą niefrasobliwego rowerzysty zajmie się sąd nieletnich.

źródło: KPP Lesko

22-04-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)