REKLAMA
REKLAMA

Rozpoczęcie roku szkolnego z udziałem sanockich policjantów (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W Zespole Szkół nr 5 w Sanoku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. W szkole tej realizują naukę tzw. „ klasy mundurowe”. Dlatego też w spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele służb mundurowych oraz samorządu terytorialnego.

Wczoraj w Zespole Szkół nr 5 im. Ignacego Łukasiewicza w Sanoku odbyły się uroczystości związane z rozpoczęciem roku szkolnego. Pobierają tam naukę m.in. uczniowie klasy o profilu „ kształcenie ogólnopolicyjne”. W związku z tym wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele sanockiej Policji.

W spotkaniu wziął udział podinsp. Łukasz Dytkowski – I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku oraz policjanci prowadzący zajęcia z młodzieżą – mł. asp. Monika Hędrzak oraz mł. asp. Łukasz Sowiński.

W tym ważnym wydarzeniu uczestniczyli także przedstawiciele samorządu terytorialnego oraz przedstawiciele innych służb mundurowych z terenu powiatu sanockiego.

Uroczystość ta była również pożegnaniem Haliny Dembiczak – która odeszła z funkcji dyrektora Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku na emeryturę. Komendant Dytkowski złożył na jej ręce serdeczne podziękowania za dotychczasową współprace oraz wkład jaki włożyła w kształtowanie właściwych postaw młodzieży.

I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji podinsp. Łukasz Dytkowski złożył także na ręce Elżbiety Kokoszki gratulacje z racji objęcia stanowiska dyrektora niniejszej szkoły. Komendant życzył sukcesów w podejmowaniu działań na rzecz rozwoju młodzieży oraz zapewnił o kontynuowaniu współpracy.

 

źródło: KPP Sanok


03-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)