REKLAMA
REKLAMA

Rozpoczęcie roku szkolnego z udziałem sanockich policjantów (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W Zespole Szkół nr 5 w Sanoku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. W szkole tej realizują naukę tzw. „ klasy mundurowe”. Dlatego też w spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele służb mundurowych oraz samorządu terytorialnego.

Wczoraj w Zespole Szkół nr 5 im. Ignacego Łukasiewicza w Sanoku odbyły się uroczystości związane z rozpoczęciem roku szkolnego. Pobierają tam naukę m.in. uczniowie klasy o profilu „ kształcenie ogólnopolicyjne”. W związku z tym wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele sanockiej Policji.

W spotkaniu wziął udział podinsp. Łukasz Dytkowski – I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku oraz policjanci prowadzący zajęcia z młodzieżą – mł. asp. Monika Hędrzak oraz mł. asp. Łukasz Sowiński.

W tym ważnym wydarzeniu uczestniczyli także przedstawiciele samorządu terytorialnego oraz przedstawiciele innych służb mundurowych z terenu powiatu sanockiego.

Uroczystość ta była również pożegnaniem Haliny Dembiczak – która odeszła z funkcji dyrektora Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku na emeryturę. Komendant Dytkowski złożył na jej ręce serdeczne podziękowania za dotychczasową współprace oraz wkład jaki włożyła w kształtowanie właściwych postaw młodzieży.

I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji podinsp. Łukasz Dytkowski złożył także na ręce Elżbiety Kokoszki gratulacje z racji objęcia stanowiska dyrektora niniejszej szkoły. Komendant życzył sukcesów w podejmowaniu działań na rzecz rozwoju młodzieży oraz zapewnił o kontynuowaniu współpracy.

 

źródło: KPP Sanok


03-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)