REKLAMA
REKLAMA

Sanocki SOR gościł uczniów SP nr 1 w Zagórzu (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Jak cenne i kruche jest ludzkie życie i zdrowie? Jak ważna jest znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach? Mogli się o tym przekonać uczniowie klasy IIIa i IIIb Szkoły Podstawowej nr 1 w Zagórzu, którzy odwiedzili sanocki SOR.

Uczniowie zagórskiej „jedynki” wraz z wychowawczyniami (p. Ewą Mołek i p. Barbarą Bąk) otrzymali zaproszenie od zaprzyjaźnionych ratowników medycznych i mogli poznać kulisy pracy ratowników medycznych.

Uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli prezentację multimedialną. Chętnie wykonywali ćwiczenia praktyczne z wykorzystaniem profesjonalnych manekinów. Z ciekawością przeglądali wyposażenie karetki oraz specjalistyczny sprzęt ratunkowy. Wszystko pod czujnym okiem doświadczonych ratowników.

Wrażenia i emocje towarzyszące temu spotkaniu na długo pozostaną w naszej pamięci. Bardzo serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i poświęcony nam czas. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zaproszenie – powiedziała nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 1 w Zagórzu, Ewa Mołek.

źródło: materiały nadesłane

14-03-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)