REKLAMA
REKLAMA

Sanocki SOR gościł uczniów SP nr 1 w Zagórzu (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Jak cenne i kruche jest ludzkie życie i zdrowie? Jak ważna jest znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach? Mogli się o tym przekonać uczniowie klasy IIIa i IIIb Szkoły Podstawowej nr 1 w Zagórzu, którzy odwiedzili sanocki SOR.

Uczniowie zagórskiej „jedynki” wraz z wychowawczyniami (p. Ewą Mołek i p. Barbarą Bąk) otrzymali zaproszenie od zaprzyjaźnionych ratowników medycznych i mogli poznać kulisy pracy ratowników medycznych.

Uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli prezentację multimedialną. Chętnie wykonywali ćwiczenia praktyczne z wykorzystaniem profesjonalnych manekinów. Z ciekawością przeglądali wyposażenie karetki oraz specjalistyczny sprzęt ratunkowy. Wszystko pod czujnym okiem doświadczonych ratowników.

Wrażenia i emocje towarzyszące temu spotkaniu na długo pozostaną w naszej pamięci. Bardzo serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i poświęcony nam czas. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zaproszenie – powiedziała nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 1 w Zagórzu, Ewa Mołek.

źródło: materiały nadesłane

14-03-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)