REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Pobił człowieka i próbował go okraść

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci ustalili tożsamość sprawcy, który przed kilkoma dniami pobił, a następnie próbował okraść 30-latka. Napastnik spowodował u swojej ofiary złamanie nosa i ogólne potłuczenia. Sąd zdecydował, że podejrzany najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Do tego zdarzenia doszło przed kilkoma dniami w Sanoku na ul. Jagiellońskiej. Było około północy, gdy 30-letni mieszkaniec powiatu sanockiego został zaczepiony przez trzech mężczyzn. Jeden spośród nich wykazał się szczególną agresją. Zaatakował 30-latka, powalił go na ziemię, bił rękami i kopał go po całym ciele. Następnie trzymając nóż w ręce i grożąc jego użyciem, żądał wydania przez pokrzywdzonego pieniędzy. Na szczęście pobitemu mężczyźnie udało się uciec.

Napadnięty powiadomił o tym Policję. Sprawca został ujęty już następnego dnia. 34-letni mieszkaniec powiatu sanockiego posiadał przy sobie nóż, prawdopodobnie ten sam, którym groził swojej ofierze. Podejrzanemu przedstawiono zarzuty pobicia i usiłowania rozboju. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

W piątek na posiedzeniu sądu podjęto decyzję o zastosowaniu wobec sprawcy środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

źródło: KPP Sanok

 

25-03-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)