REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Pobił człowieka i próbował go okraść

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci ustalili tożsamość sprawcy, który przed kilkoma dniami pobił, a następnie próbował okraść 30-latka. Napastnik spowodował u swojej ofiary złamanie nosa i ogólne potłuczenia. Sąd zdecydował, że podejrzany najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Do tego zdarzenia doszło przed kilkoma dniami w Sanoku na ul. Jagiellońskiej. Było około północy, gdy 30-letni mieszkaniec powiatu sanockiego został zaczepiony przez trzech mężczyzn. Jeden spośród nich wykazał się szczególną agresją. Zaatakował 30-latka, powalił go na ziemię, bił rękami i kopał go po całym ciele. Następnie trzymając nóż w ręce i grożąc jego użyciem, żądał wydania przez pokrzywdzonego pieniędzy. Na szczęście pobitemu mężczyźnie udało się uciec.

Napadnięty powiadomił o tym Policję. Sprawca został ujęty już następnego dnia. 34-letni mieszkaniec powiatu sanockiego posiadał przy sobie nóż, prawdopodobnie ten sam, którym groził swojej ofierze. Podejrzanemu przedstawiono zarzuty pobicia i usiłowania rozboju. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

W piątek na posiedzeniu sądu podjęto decyzję o zastosowaniu wobec sprawcy środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

źródło: KPP Sanok

 

25-03-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)