REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Pomógł spragnionym. Został pobity

SANOK / PODKARPACIE. Do drzwi pokrzywdzonego zapukało trzech znanych mu młodych mężczyzn prosząc o wodę. Będąc w środku zażądali od niego pieniędzy oraz telefonów. Gdy odmówił pobili go i uciekli. Policjanci zatrzymali sprawców po przeprowadzonym pościgu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (12.08) około godz. 16.30. na ul. Heweliusza w Sanoku. Z ustaleń poczynionych na miejscu wynika, że do mieszkania 18-latka przyszli trzej jego znajomi. Będąc w środku pili wodę. W pewnym momencie goście zaczęli zachowywać się agresywnie i zażądali aby chłopak wydał im telefony komórkowe oraz wszystkie pieniądze. Gdy ten odmówił zacząli go bić oraz kopać po całym ciele. Następnie uciekli.

Policjanci zatrzymali w pościgu dwóch sprawców, mieszkańców powiatu sanockiego w wieku 20 i 23 lata. Dodatkowo mężczyznom udowodniono zniszczenie sprzętu domowego wartości 970 zł. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara pozbawienia wolności nawet do lat 5.

KPP Sanok
foto: sxc.hu

21-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)