REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Pościg policji za pijanym kierowcą

SANOK / PODKARPACIE. Zatrzymaniem pijanego kierowcy zakończył się pościg za samochodem renault, który nie stosował się do przepisów ruchu drogowego. Kontrola stanu trzeźwości wykazała, że mężczyzna miał niemal 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Policjanci patrolując ul. Mickiewicza w Sanoku, w piątek po godz. 22, zauważyli samochód marki Renault, który jechał całą szerokością jezdni. W pewnym momencie pojazd zjechał na pas, którym poruszał się radiowóz, jadąc czołowo na policjantów. Funkcjonariusze uniknęli zderzenia, zawrócili i ruszyli w pościg za renault. Kierujący jednak nie reagował na polecenia i zamiast zatrzymać się, przyspieszył. Przejeżdżał kolejnymi ulicami Sanoka stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Renault zostało zatrzymane przez funkcjonariuszu przy ul. Dmowskiego, w zatoczce autobusowej. W trakcie legitymowania kierowcy, policjanci podjęli decyzję o zbadaniu jego stanu trzeźwości. Okazało się, że 29-letni mieszkaniec powiatu sanockiego miał w organizmie niecałe 2,5 promila alkoholu.

Postępowanie w sprawie prowadzi sanocka Policja.

źródło: KPP Sanok

12-03-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)