REKLAMA
REKLAMA
Guardia

JUTRO: Sanok w programie „Kawa czy Herbata”

SANOK / PODKARPACIE. Już 24 stycznia zapraszamy do oglądania porannego programu „Kawa czy herbata?”, emitowanego przez TVP 1 od godz. 6.00 do 8.00. Tym razem ekipa programu zawita do Sanoka.

Motywem przewodnim sanockiego odcinka będą elektrośmieci. Miasto Sanok od lat prowadzi działalność proekologiczną, jest prekursorem selektywnej zbiórki odpadów na Podkarpaciu, a więc również elektrośmieci, a także realizatorem wielu akcji edukacyjnych w tej dziedzinie. Przykładem tego może być prowadzony w latach 2009 – 2011 projekt „Eko-Sanok – zwiększenie świadomości ekologicznej mieszkańców miasta”. Trudno się dziwić, że miasto Sanok zostało wybrane jako jeden z 11 samorządów do podzielenia się z widzami swoimi doświadczeniami. foto: Strona internetowa TVP 1

To świetna promocja samorządu mającego proekologiczne spojrzenie. O działaniach związanych z gospodarką odpadami elektrycznymi i elektronicznymi, inwestycjach, akcjach edukacyjnych opowie Burmistrz Sanoka dr Wojciech Blecharczyk, a także reprezentanci szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zobaczymy również 2 felietony z Sanoka pokazujące nasze osiągnięcia w dziedzinie gospodarki elektrośmieciami oraz ochrony środowiska.

Bądźcie z nami, w czwartek 24 stycznia 2013 r. „Kawa czy herbata?”, TVP 1, godz. 6.00 – 8.00.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

23-01-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)