REKLAMA
REKLAMA

SANSPORT z wyprawą na Mont Blanc (ZDJĘCIA)

Nasz sklep jest w stanie wyposażyć każdą wyprawę nawet w najwyższe partie gór w niezbędny sprzęt, który możemy zamówić dla każdego klienta, indywidualnie w najlepszych cenach na rynku.

Współpracujemy z wszystkimi markami. Jesteśmy bardzo elastyczni, co do cen za dany produkt, czego dowodem jest zakup sprzętu do wspinaczki oraz odzieży itp. przez chłopaków ze Śląska, gdzie w swoich rejonach sklepów turystycznych mają bardzo dużo, a wybrali ofertę z naszego sklepu SANSPORT.

Zobacz aktualne PROMOCJE

W sobotę 14 września b.r. o godzinie 13:00 na szczycie Mont Blanc, określanego przez wielu dachem Europy, stanęła trójka śląskich wspinaczy, którzy w oczekiwaniu na pogodę umożliwiająca atak szczytowy pięć dni poprzedzających wejście, spędzili w namiotach rozbitych na płaskowyżu Col du Midi. Należy tu podkreślić, iż z uwagi na niekorzystne warunki pogodowe i śniegowe nasi wspinacze byli jedynymi ludźmi, którzy w ciągu owego tygodnia zdobyli szczyt wchodząc i schodząc trasą określana mianem Trawersu Trzech Szczytów, czego korzystając z okazji serdecznie im gratulujemy.

Pragniemy także zaznaczyć, że znoszenie trudów i niedogodności związanych zarówno z życiem na lodowcu, jak i z samą wspinaczkę ułatwiał chłopakom najwyższej klasy sprzęt i nowoczesna odzież zakupione w sanockim oddziale sklepu górskiego SANSPORT, który serdecznie zaprasza na zakupy wszystkich ceniących ruch i wygodę, a także własne bezpieczeństwo i zdrowie.


SKLEP SPORTOWO -TURYSTYCZNY SANSPORT
Galeria Posada
(INTERMARCHE)
SANOK
ul. Beksińskiego 4
38-500 Sanok
http://sklepsportowy.sanok24.pl

Telefon: 13 46 400 77


Tekst sponsorowany

03-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook