REKLAMA
REKLAMA

Skradziono rower o wartości 1000 zł

SANOK / PODKARPACIE. Wczoraj w Sanoku doszło do kradzieży roweru. Pojazd pozostawiony był na klatce schodowej . Policja apeluje o prawidłowe zabezpieczanie jednośladów.

Jak ustalili policjanci, jednoślad był pozostawiony bez zabezpieczenia w miejscu ogólnie  dostępnym. Znajdował się na klatce schodowej jednego z bloków przy ul. Jana Pawła II w Sanoku. Właścicielka, 39-letnia mieszkanka powiatu sanockiego,  pozostawiła pojazd w czwartek późnym wieczorem. Następnego dnia rano zorientowała się, że ktoś go ukradł. Wartość jednośladu oszacowała na kwotę 1000 zł.

W związku z rozpoczęciem sezonu Policja apeluje do właścicieli rowerów aby nie pozostawiali swoich pojazdów niezabezpieczonych w miejscach dostępnych dla innych osób. Nawet przypięcie go specjalną linką może skutecznie zniechęcić złodzieja. O każdym przypadku, w którym łamane jest prawo należy niezwłocznie poinformować Komendę Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3, tel. 13 46 57 310 lub tel. alarmowy 997.

źródło: KPP Sanok

foto: sxc.hu / caseaplace

15-04-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)