REKLAMA
REKLAMA

Ślisko na drogach!

SANOK / PODKARPACIE. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności przy poruszaniu się po drogach. Kierowcy powinni dostosować prędkość do warunków atmosferycznych oraz jeździć z zachowaniem bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego.

Ujemne temperatury i opady deszczu oraz śniegu sprawiają, że przez ostatnie dni na drogach mamy lodowiska. Pomimo trudnych warunków nie doszło w tym czasie do poważniejszych zdarzeń drogowych. Kierowcy wykazują się ogromną rozwagą i odpowiedzialnością, o czym świadczą jedynie dwie niegroźne w skutkach kolizje. Do obydwu zdarzeń doszło wczoraj. Jedna stłuczka miała miejsce w Sanoczku, a druga w Sanoku na ul. Bema.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności przy kierowaniu pojazdami. Szczególnie ważne jest dostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni oraz zachowanie bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego. Przypominamy, że droga hamowania na mokrej lub oblodzonej nawierzchni znacznie się wydłuża. Dostosujmy zatem prędkość do warunków panujących na drodze. Pamiętajmy, że w dużej mierze bezpieczeństwo zależy od nas samych.

KPP Sanok

23-01-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)