REKLAMA
VIVO sc

Specjaliści od języka niemieckiego nagrodzeni (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W Urzędzie Miasta Sanoka, 10 czerwca miało miejsce uroczyste rozdanie nagród w konkursie „Wir sind im Herzen Europas” ( ,,Jesteśmy w sercu Europy”). Konkurs odbył się pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka oraz Burmistrza Reinheim, które jest miastem partnerskim Sanoka.

W maju w Gimnazjum nr 4 odbył się finał konkursu, w którym udział wzięli uczniowie ze wszystkich sanockich gimnazjów. W II etapie tego konkursu o zwycięstwo rywalizowało 8 uczniów z sanockich gimnazjów – zdobywców największej liczby punktów w teście pisemnym. W finale ustnym sprawdzano umiejętność sformułowania dłuższej wypowiedzi oraz reagowania językowego w konkretnych sytuacjach. Konkurs zorganizowały i przeprowadziły: Barbara Janus i Magdalena Wójcik.

I miejsce zajęła Zuzanna Wójcik (Gimnazjum nr 4), II miejsce – Karolina Warchałowska (Gimnazjum nr 4), III miejsce – Adam Bartkowski (Gimnazjum nr 2), IV miejsce – Bartosz Kątski (Gimnazjum nr 1). Wyżej wymienieni uczniowie pojadą na dwutygodniowy pobyt w Niemczech.

Uroczyste rozdanie nagród nastąpiło w Urzędzie Miasta Sanoka. Uczniowie odebrali je z rąk Burmistrza Sanoka dr Wojciecha Blecharczyka, który pogratulował im sukcesów i zachęcił do dalszego uczenia się języków obcych.

źródło: Urząd Miasta w Sanoku

13-06-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.