REKLAMA
REKLAMA

Spłonął budynek gospodarczy. Straty sięgają 80 tys. zł

PASZOWA / PODKARPACIE. W pożarze, który wczorajszego wieczoru wybuchł w miejscowości Paszowa spłonął budynek gospodarczy i znajdujące się w nim pojazdy, narzędzia oraz pasza dla zwierząt. Mimo sporych zniszczeń na szczęście nikt nie ucierpiał. Straty materialne wycenione przez właściciela to około 80 tys. zł.

Pożar został zauważony wczoraj około godz. 20 przez właścicieli, którym dzięki szybkiemu działaniu udało się uratować z płonącego garażu ciągnik rolniczy z przyczepą i samochód. Spłonęły jednak inne sprzęty i urządzenia stanowiące wyposażenie budynku, m.in. kombajn, kosiarka, piła motorowa i inne narzędzia, jak również ziarno składowane na poddaszu. Właściciel wycenił straty na 80 tys. zł.

Według policyjnych ustaleń w piwniczce pod garażem stał piec, na którym wczoraj przygotowywano paszę dla zwierząt. Używana była również wędzarnia, stanowiąca przybudówkę garażu. Najprawdopodobniej stamtąd został zaprószony ogień, który stał się przyczyną pożaru. Niewykluczone jest także zwarcie instalacji elektrycznej. W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

źródło: KPP Lesko

 

28-03-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)