REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

Spotkanie warsztatowe dla kobiet po mastektomii

SANOK / PODKARPACIE. Stowarzyszenie na Rzecz Walki z Chorobami Nowotworowymi SANITAS zaprasza kobiety oczekujące na zabieg mastektomii lub po przebytym zabiegu a także  ich bliskich na spotkanie warsztatowe, które odbędzie się 12 listopada 2013, godz.17:00 w naszej siedzibie.

Zapraszamy kobiety, które nie chcą już dłużej biernie czekać na efekty leczenia raka piersi, ale chcą przyspieszyć swoją rekonwalescencję, zniwelować obrzęki oraz zmniejszyć ryzyko nawrotu choroby, a dzięki temu czuć się pięknie i w pełni korzystać z życia. Czekamy również na ich bliskich – aby dowiedzieli się jak pomóc w aktywnym zdrowieniu.

Dodatkowo uczestnicy spotkania będą mogli umówić się na bezpłatne domowe wizyty, podczas których wykwalifikowana  osoba pomoże prawidłowo zmierzyć i dobrać protezy oraz bieliznę. Na wizytę także będzie można zaprosić Panią rehabilitant, która w domowych warunkach wytłumaczy i pokaże, jak prawidłowo wykonywać techniki masażu i ćwiczeń.

Każda z uczestniczek oraz ich bliskich otrzyma upominek i zestaw przydatnych poradników. Pytania i dodatkowe informacje: Lucyna 602 783 819, Anna 888 654 925.
Spotkanie odbędzie się przy ul. Kościuszki 15,  I piętro (obok Rossmana, wejście z tyłu budynku).

12-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)