REKLAMA
REKLAMA

Spotkanie warsztatowe dla kobiet po mastektomii

SANOK / PODKARPACIE. Stowarzyszenie na Rzecz Walki z Chorobami Nowotworowymi SANITAS zaprasza kobiety oczekujące na zabieg mastektomii lub po przebytym zabiegu a także  ich bliskich na spotkanie warsztatowe, które odbędzie się 12 listopada 2013, godz.17:00 w naszej siedzibie.

Zapraszamy kobiety, które nie chcą już dłużej biernie czekać na efekty leczenia raka piersi, ale chcą przyspieszyć swoją rekonwalescencję, zniwelować obrzęki oraz zmniejszyć ryzyko nawrotu choroby, a dzięki temu czuć się pięknie i w pełni korzystać z życia. Czekamy również na ich bliskich – aby dowiedzieli się jak pomóc w aktywnym zdrowieniu.

Dodatkowo uczestnicy spotkania będą mogli umówić się na bezpłatne domowe wizyty, podczas których wykwalifikowana  osoba pomoże prawidłowo zmierzyć i dobrać protezy oraz bieliznę. Na wizytę także będzie można zaprosić Panią rehabilitant, która w domowych warunkach wytłumaczy i pokaże, jak prawidłowo wykonywać techniki masażu i ćwiczeń.

Każda z uczestniczek oraz ich bliskich otrzyma upominek i zestaw przydatnych poradników. Pytania i dodatkowe informacje: Lucyna 602 783 819, Anna 888 654 925.
Spotkanie odbędzie się przy ul. Kościuszki 15,  I piętro (obok Rossmana, wejście z tyłu budynku).

12-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)