REKLAMA
TORUS

STAL SANOK: Po ligowe punkty do Przeworska

PRZEWORSK / PODKARPACIE. Już jutro o godz. 17:00 w Przeworsku piłkarze Stali Sanok zmierzą się z miejscowym Orłem w ramach 2 kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej. 
Pierwsze spotkanie rundy jesiennej nie ułożył się po myśli żółto-niebieskich. Na inaugurację sezonu ulegli bowiem Lubliniance Lublin 0:2. W dużo lepszych nastrojach po pierwszej kolejce są piłkarze z Przeworska, którzy zwyciężyli na wyjeździe Orlęta Radzyń Podlaski 1:3.
W czwartkowe popołudnie podopieczni Ryszarda Federkiewicza wybiegną podwójnie zmobilizowani. Z pewnością będą mieli coś do udowodnienia nie tylko sanockim kibicom, ale również zarządowi Spółki Stal Sanok, dzięki któremu Stalowcy przystąpili do ligi, a problemy finansowe stały się już przeszłością.
W zespole z Sanoka zabraknie 3 podstawowych zawodników. Z powodu kontuzji nie zagra Damian Niemczyk. Za kartki pauzują natomiast Maciej Kuzicki oraz Sebastian Sobolak. Obroną będą dowodzić Piotr Łuczka i Marek Węgrzyn, który powrócił do gry po kontuzji.

Początek spotkania o godz. 17:00.

15-08-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.