REKLAMA

Sanok mówi „Stop wandalom”!

SANOK / PODKARPACIE. Władze Miasta Sanoka dokładają wszelkich starań, aby miasto piękniało. Remonty, modernizacje to wydane tysiące złotych. Niestety jest grupa osób, które nie szanują tej pracy. Przykładem są chociażby Schody Serpentyny.

Wyremontowane w 2011 r. przez Urząd Miasta zyskały nowy wygląd, a mieszkańcy w wygodny i bezpieczny sposób mogli przedostać się z Rynku na osiedle Błonie. Nie upłynęły nawet 2 lata, a już wandale zniszczyli zamontowaną wtedy barierkę, powyrywali i powyginali pręty stanowiące jej konstrukcję.

To nie jedyny przykład. Sanoczanie obserwują akty wandalizmu na każdym kroku. Napisy na świeżo wymalowanych elewacjach, zdewastowane przystanki autobusowe, czy elementy małej architektury, to marnotrawienie nie tylko czyjejś pracy, ale i naszych pieniędzy.

Szanowni Mieszkańcy, nie bądźcie obojętni!

Wypowiedzmy wojnę wandalom!

Jeśli zauważycie jakąś oznakę dewastacji mienia publicznego, zawiadomcie Straż Miejską lub bezpośrednio Urząd Miasta, a my zajmiemy się tą sprawą. Akcję popierają także sanockie media: portal esanok.pl, „Tygodnik Sanocki”, którym możecie zgłaszać swoje spostrzeżenia.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

09-07-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.