REKLAMA
REKLAMA

Tir z jabłkami „wylądował” w rowie (ZDJĘCIA)

DOMARADZ / PODKARPACIE. Ponad dwie godziny brzozowscy policjanci pracowali na drodze wojewódzkiej nr 884 w Domaradzu, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący volvo z naczepą, przewożąc jabłka, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 16.30 na drodze wojewódzkiej nr 884 w Domaradzu. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 27-letni mieszkaniec Dębna, kierując ciężarowym volvo z naczepą, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia. W efekcie jego pojazd znalazł się całkowicie poza drogą. Ciężarówka przewoziła jabłka.

W wyniku tego zdarzenia 27-letni kierowca volvo doznał obrażeń. Mężczyzna karetką pogotowia został przewieziony do szpitala gdzie lekarze udzieli mu pomocy medycznej. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierującego. Był trzeźwy.

Utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 884 w Domaradzu trwały ponad dwie godziny. Policjanci za spowodowanie tego zdarzenia ukarali 27-latka mandatem karnym.

KPP Brzozów

13-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)