REKLAMA
REKLAMA

Tir z jabłkami „wylądował” w rowie (ZDJĘCIA)

DOMARADZ / PODKARPACIE. Ponad dwie godziny brzozowscy policjanci pracowali na drodze wojewódzkiej nr 884 w Domaradzu, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący volvo z naczepą, przewożąc jabłka, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 16.30 na drodze wojewódzkiej nr 884 w Domaradzu. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 27-letni mieszkaniec Dębna, kierując ciężarowym volvo z naczepą, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia. W efekcie jego pojazd znalazł się całkowicie poza drogą. Ciężarówka przewoziła jabłka.

W wyniku tego zdarzenia 27-letni kierowca volvo doznał obrażeń. Mężczyzna karetką pogotowia został przewieziony do szpitala gdzie lekarze udzieli mu pomocy medycznej. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierującego. Był trzeźwy.

Utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 884 w Domaradzu trwały ponad dwie godziny. Policjanci za spowodowanie tego zdarzenia ukarali 27-latka mandatem karnym.

KPP Brzozów

13-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)