REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Tragedia przy ul. Okulickiego w Sanoku. Nie żyje 31 – letni mężczyzna. Brat zabił brata?

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiaj o godzinie 10:02 Policja w Sanoku otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie, który prawdopodobnie został ugodzony nożem w klatkę piersiową. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że doszło do awantury pomiędzy braćmi, podczas której 28 – latek zadał cios nożem starszemu o 3 lata bratu.

Zraniony został przewieziony do szpitala w Sanoku, ale jego życia nie udało się uratować. Napastnik miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w Sanoku przy ul. Okulickiego, najprawdopodobniej w jednym z mieszkań. Otrzymaliśmy zgłoszenie od dyspozytora pogotowia ratunkowego. Policjanci udali się na miejsce zdarzenia i z ich wstępnych ustaleń wynika, że doszło do awantury pomiędzy braćmi. 28 – letni mieszkaniec powiatu sanockiego ugodził nożem w klatkę piersiową starszego brata. Niestety, zraniony mężczyzna zmarł – relacjonuje mł. asp. Anna Oleniacz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Na miejscu pracują policjanci wraz z prokuratorem – dodaje mł. asp. Anna Oleniacz.

źródło: red. / KPP Sanok

07-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)