REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ TRANSMISJA NA ŻYWO CENA 8 ZŁ : Ciarko PBS Bank KH Sanok – Aksam Unia Oświęcim

SANOK / PODKARPACIE. Niezwykle ciekawie zapowiada się niedzielne spotkanie PLH, w którym Ciarko PBS Bank KH Sanok podejmie Aksam Unię Oświęcim. Po ostatniej porażce przed własną publicznością, sanoczanie będą chcieli przypomnieć swoim kibicom skuteczną i efektowną grę. O punkty walczyć będą także goście, toczący korespondencyjny bój o 4. miejsce z Comarch Cracovią. Oglądaj ten mecz z tvPodkarpacie.pl!

Przygotowaliśmy dla Państwa test sprawdzający dostęp do serwera transmitującego mecz.

Z uwagi na krytyczne głosy internautów informujemy, że redakcja tvPodkarpacie.pl i Esanok.pl nie jest inicjatorem wprowadzenia opłaty za transmisję.

Za pomocą systemu PPV użytkownik otrzymuje dostęp do 1 transmisji po wykupieniu i wprowadzeniu specjalnego kodu. Raz użyty kod dostępu zostaje aktywowany i nie można będzie go wykorzystać podczas innych transmisji na innych komputerach oraz przeglądarkach internetowych.

UWAGA. Należy korzystać z jednej przeglądarki internetowej! (Zaleca się użycie przeglądarki Mozilla Firefox)

Aby użytkownik mógł korzystać w sposób niezakłócony z transmisji LIVE musi posiadać dostęp do internetu o szybkości co najmniej 2Mbit/s w kierunku DOWNLOAD oraz posiadać komputer klasy PC Pentium IV lub wyższy.

SPRAWDŹ SZYBKOŚĆ TWOJEGO INTERNETU – KLIKNIJ

Aby użytkownik został poprawnie z autoryzowany, oraz mógł wykorzystywać kod dostępu, jego przeglądarka musi akceptować pliki COOKIE.

Aby zapewnić najwyższą jakość usługi, przygotowaliśmy dla Państwa test, za pomocą którego, będą mogli Państwo sprawdzić połączenie z naszym serwerem nadającym sygnał transmisji.

Jeśli w oknie transmisji pojawi się obraz z jednej z kamer Esanok.pl – mają Państwo pewność prawidłowego odbioru transmisji Pay-Per-View. Jeśli obraz się nie pojawi – prosimy o użycie innej przeglądarki.

Kod testowy do sprawdzenia połączenia z serwerem brzmi: testKod

WYKONAJ TEST POŁĄCZENIA Z SERWEREM

Kody do transmisji PPV, prosimy kupować bezpośrednio przed transmisją (od godz. 16.00)!

Na bezpośrednią relację z tego spotkania, zaprasza portal tvPodkarpacie.pl.

POZNAJ ZASADY UZYSKIWANIA DOSTĘPU DO TRANSMISJI

UWAGA:

Wszelkie uwagi dotyczące transmisji i reklamacje prosimy kierować na adres biuro@obsluga-medialna.pl

Ciarko PBS Bank KH Sanok – Aksam Unia Oświęcim, niedziela (27.01.), godzina 18:00.

Początek transmisji o godzinie 17:50.

Zarząd Ciarko PBS Bank Klub Hokejowy Sanok informuje, że obniżona została cena transmisji spotkań z Aksam Unią Oświęcim (27.01) i GKS-em Tychy (1.02) w systemie PPV.  Nowa cena to 8 złotych.

Zapraszamy!

27-01-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)