REKLAMA
REKLAMA

Trzech młodych piłkarzy Ekoball Sanok na testach w Legii Warszawa!

SANOK / PODKARPACIE. Trzech piłkarzy Ekoball Sanok zostali wyróżniona zaproszeniem na testy do klubu mistrza Polski, Legii Warszawa. Treningi z najlepszymi odbędą Mateusz Gierczak (1997) i Grzegorz Gawle (1998). Do Warszawy miał wyjechać także Rafał Domaradzki (1999), ale z powodu choroby zastąpił go Patryk Prajsnar (1999).

Mecze sparingowe z Wisłą, Hutnikiem, Cracovią czy Legią nasi chłopcy grają systematycznie, w różnych kategoriach wiekowych, często będąc lepszym od słynnego rywala. Ponadto, Fundacja Promocji Sportu Ekoball może pochwalić się reprezentantem Podkarpacia w każdym roczniku. Skauci jeżdżą na takie mecze i spoglądają na potencjalne gwiazdy. Żaden talent nie umknie ich uwadze, a jeśli nawet, to trenerzy podpowiadają, że jest jeszcze ktoś, kto zasługuje na wyróżnienie.

Tym razem, bez podpowiedzi, do biura Ekoball wpłynął faks z bijącej się o UEFA Champions League – Legii Warszawa, z zaproszeniem na kilkudniowe testy dla trzech piłkarzy.

Wczoraj, Mateusz, Grzegorz i Patryk wyruszyli w podróż do stolicy, gdzie na boiskach przy ul. Łazienkowskiej aż do soboty pokazywać będą swe umiejętności piłkarskie trenerom warszawskiej Legii.

Życzymy powodzenia!

źródło: Red., Ekoball, Legia Warszawa

22-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)