REKLAMA
REKLAMA

Trzech młodych piłkarzy Ekoball Sanok na testach w Legii Warszawa!

SANOK / PODKARPACIE. Trzech piłkarzy Ekoball Sanok zostali wyróżniona zaproszeniem na testy do klubu mistrza Polski, Legii Warszawa. Treningi z najlepszymi odbędą Mateusz Gierczak (1997) i Grzegorz Gawle (1998). Do Warszawy miał wyjechać także Rafał Domaradzki (1999), ale z powodu choroby zastąpił go Patryk Prajsnar (1999).

Mecze sparingowe z Wisłą, Hutnikiem, Cracovią czy Legią nasi chłopcy grają systematycznie, w różnych kategoriach wiekowych, często będąc lepszym od słynnego rywala. Ponadto, Fundacja Promocji Sportu Ekoball może pochwalić się reprezentantem Podkarpacia w każdym roczniku. Skauci jeżdżą na takie mecze i spoglądają na potencjalne gwiazdy. Żaden talent nie umknie ich uwadze, a jeśli nawet, to trenerzy podpowiadają, że jest jeszcze ktoś, kto zasługuje na wyróżnienie.

Tym razem, bez podpowiedzi, do biura Ekoball wpłynął faks z bijącej się o UEFA Champions League – Legii Warszawa, z zaproszeniem na kilkudniowe testy dla trzech piłkarzy.

Wczoraj, Mateusz, Grzegorz i Patryk wyruszyli w podróż do stolicy, gdzie na boiskach przy ul. Łazienkowskiej aż do soboty pokazywać będą swe umiejętności piłkarskie trenerom warszawskiej Legii.

Życzymy powodzenia!

źródło: Red., Ekoball, Legia Warszawa

22-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)