AKTUALIZACJA: Sanoczanie przegrywają na inaugurację (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Nie udała się inauguracja rozgrywek II ligi siatkarzom TSV Mansard Sanok, którzy przegrali z MKS Wisłokiem Strzyżów 0:3. W pierwszych dwóch setach, podopieczni Macieja Wiśniowskiego nawiązali wyrównaną walkę z doświadczonym rywalem, ale końcówki partii należały do gości. W trzecim secie MKS szybko odskoczył i w efekcie wygrał całe spotkanie 3:0. Więcej w materiale filmowym.

TSV Mansard Sanok – MKS Wisłok Strzyżów 0:3 (23, 21, 13)

TSV: Piotr Kochan, Michał Środa, Jan Włodarczyk, Rafał Golonka, Grzegorz Mańko, Przemysław Chudziak, Tomasz Sokołowski (libero), Piotr Wesołowski, Piotr Sokołowski, Bogusław Hnat.

MKS: Piotr Podpora, Mateusz Armata, Mateusz Goryl, Paweł Przystaś, Bartosz Soja, Konrad Litak, Jakub Opoń (L) oraz Łukasz Krzysiak, Maciej Cebula, Jakub Zygmunt.

źródło: Red., tsvsanok.pl