REKLAMA

tvPodkarpacie: To ten człowiek napadł na bank PBS w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Policjanci poszukują sprawcy napadu na placówkę jednego z rzeszowskich banków. Nieznany mężczyzna posługując się przedmiotem przypominającym broń zastraszył kasjerkę, zrabował pewną kwotę pieniędzy i uciekł z placówki. W chwili obecnej trwają poszukiwania zbiegłego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 16.45. W placówce jednego z rzeszowskich banków w rejonie hali targowej nieznany mężczyzna wykorzystując przedmiot przypominający broń zastraszył kasjerkę i zarządzał wydania pieniędzy. Po ich otrzymaniu mężczyzna pospiesznie opuścił bank. W chwili obecnej policjanci prowadzą intensywne czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy. Na miejscu zdarzenia policyjni technicy zabezpieczają ślady. Sprawdzane są zapisy z monitoringu i ustalani świadkowie zdarzenia.

Na zdjęcia prezentujemy wizerunek sprawcy. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z dyżurnym rzeszowskiej komendy nr tel.: 17 858 3310 lub 997.

KWP RZESZÓW

11-01-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.