REKLAMA
REKLAMA

Twierdził, że biały proszek pomaga mu w ćwiczeniach. To była amfetamina

LESKO / PODKARPACIE. Podczas kontroli osób spożywających alkohol w miejscu publicznym policjanci znaleźli narkotyki przy 24-letnim mieszkańcu Leska. Mężczyzna twierdził, że strunowe woreczki zawierają środki wspomagające rozwój tężyzny fizycznej, gdyż bardzo dużo ćwiczy. Policjanci udowodnili mu, że owym środkiem jest amfetamina.


W środę około południa policjanci służby patrolowej pełniący służbę na terenie Leska podjęli interwencję wobec osób spożywających alkohol w miejscu publicznym, tj. na ulicy Źródlanej. Dwóm dziewczętom w wieku 16 i 17 lat towarzyszył 24-letni mieszkaniec Leska. Podczas kontroli w dłoni mężczyzny policjanci zobaczyli strunowy woreczek z zawartością białego proszku. Trzy takie same torebki znaleźli w jego kieszeni. Mężczyzna twierdził, że biały proszek jest środkiem pomagającym mu w ćwiczeniach fizycznych. Jednak policyjne testery wykazały, że w rzeczywistości jest to amfetamina.

24-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Lesku.

KPP Lesko
foto: archiwum KWP

31-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)