REKLAMA
REKLAMA

Uderzył autem w skuter. Pasażerka jednośladu śmigłowcem przetransportowana do szpitala (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Do groźnie wyglądającej kolizji, doszło wczorajszego wieczoru na prostym odcinku drogi w Myczkowie, obrażenia odnieśli kierowca i pasażerka motoroweru.

Na szczęście w szpitalu okazało się, że ich zdrowiu nie zagraża poważne niebezpieczeństwo. Motorower, którym jechali poszkodowani, został uderzony przez wyprzedzającego ich hondą civic 20-letniego mieszkańca Sanoka.

Do zdarzenia doszło o godz. 19.45 w Myczkowie. Policjanci ruchu drogowego ustalili, że motorower podczas zmiany kierunku jazdy w lewo został uderzony przez wyprzedzający go w tym czasie pojazd, kierowany przez 20-latka z Sanoka. 20-letni kierujący motorowerem mieszkaniec Lubatówki został przewieziony do szpitala w Lesku. Jego 19-pasażerka, mieszkanka Leska, śmigłowcem pogotowia lotniczego została przetransportowana do szpitala w Sanoku. Na szczęście w szpitalach stwierdzono, że obrażenia poszkodowanych nie są poważne, oboje są jedynie lekko poturbowani.

Groźnie początkowo wyglądające zdarzenie drogowe, na ponad godzinę zablokowało ruch na popularnej latem trasie wiodącej do Polańczyka i Soliny. Apelujemy do kierowców odwiedzających Bieszczady o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i zachowanie ostrożności podczas jazdy, zwłaszcza latem, gdy na wąskich i krętych drogach mamy nasilony ruch i znacznie większą niż poza sezonem turystycznym liczbę pojazdów!

zdjęcia nadesłane przez Internautę: M.P.

KPP Lesko

04-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)