REKLAMA
TORUS

Uwaga kierowcy! W niedzielę spotkacie się z utrudnieniami na moście olchowieckim

SANOK/ PODKARPACIE. W związku z pracami remontowymi na moście olchowieckim w Sanoku realizowanymi przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, których wykonawcą jest firma SKANSKA, w najbliższy weekend wystąpią tutaj utrudnienia.

W niedzielę 8 września br. most zostanie zamknięty dla ruchu samochodowego od godz. 0.00 do godz. 18. Miasto wyznaczyło objazd – tylko dla samochodów osobowych i autobusów komunikacji miejskiej – przez ośrodek wypoczynkowy „Sosenki”. Przejazd tamtędy będzie wahadłowy, dlatego prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz bezwzględne stosowanie się do uwag i dyspozycji kierujących na miejscu ruchem strażników miejskich.

Również komunikacja miejska w tych godzinach będzie kursowała na zmienionej trasie.

Linia nr 4 będzie kursowała z Sanoczka przez Śródmieście do ul. Lwowskiej bez zmian. Natomiast od ul. Lwowskiej przez ul. Bony – Mickiewicza – Białogórską – most Białogórski – Rybickiego – Sosenki-Witkiewicza – Przemyską i dalszą trasą bez zmian.

Powrót: Bykowce – ul. Przemyska – Witkiewicza – Sosenki – Rybickiego – Białogórska – Bony – Mickiewicza – Lwowska i dalej bez zmian.

Linia nr 3 będzie kursowała na trasie: z Białej Góry do ul. Lwowskiej bez zmian, a dalej: ul. Bony -Mickiewicza – Białogórska – Rybickiego, a następnie przez Sosenki – Witkiewicza – Przemyską do Zawadki (Bykowce).

Powrót: Zawadka (Bykowce) – ul. Przemyska – Witkiewicza – Sosenki – Rybickiego – Białogórska – Mickiewicza – Bony – Lwowska i dalej bez zmian.

 

06-09-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.