REKLAMA
REKLAMA

Biegowe zakończenie sierpnia. Fedak nie zawiódł

KROŚCIENKO WYŻNE / PODKARPACIE. 24 sierpnia w podkarpackim Krościenku Wyżnem odbył się „VII Bieg na pożegnanie Lata” na dystansie 10 km. Dobry występ zaliczył reprezentant Sanoka Grzegorz Fedak, który zajął 6 miejsce generalnie i 1 w kategorii 30/39 lat.

Przygotowujący formę na maraton w Krynicy Grzegorz Fedak nie odpuszcza biegów na nieco krótszych dystansach. Dobrą dyspozycję potwierdził w Krościenku, gdzie trasę 10 km pokonał w czasie 35:33 zwyciężając tym samym kategorię 30/39 lat. Fedak ustanowił tym samym swój najlepszy indywidualny wynik na dystansie 10 km od 2009r. Dzień później sanoczanin wystartował w krośnieńskim „Biegu  Portiusa” na  dystansie 7,5 km, gdzie zajał 24 miejsce generalnie i 6 w kategorii 30/39 lat, uzyskując czas 27:03.

„Bieg w Krośnie miał bardzo mocną obsadę.  Potraktowałem ten start dość ulgowo. Czułem w nogach sobotnie ściganie na 10 km. Oba te występy były dla mnie bardzo udane, tymbardziej, że nie trenuję wcale na szybkość. Jednocześnie były dla mnie dobrym przetarciem szybkościowym do mającego się odbyć za dwa tygodnie Koral Maratonu w Krynicy, w którym będę startował” – podsumował sanocki biegacz.

Już za  tydzień najważniejszy tegoroczny sprawdzian dla sanockich biegaczy, którzy swoich sił spróbują w festiwalu biegowym w Krynicy, gdzie wystartują w maratonie. Życzymy powodzenia!

29-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)