REKLAMA
REKLAMA

W 5 godzin zatrzymali 5 nietrzeźwych kierowców!

BESKO / PODKARPACIE. Policjanci pełniąc służbę na terenie gminy Besko ujawnili aż pięciu nietrzeźwych kierujących, który kierowali pojazdami po drodze publicznej. Za popełnione przestępstwa mężczyźni będą odpowiadać przed sądem.

Wczoraj policjanci pracując na drogach powiatu sanockiego w gminie Besko ujawnili pięciu nietrzeźwych kierujących. Około godz. 10 zatrzymali do kontroli 55-letniego rowerzystę. Mężczyzna miał w organizmie prawie promil alkoholu.

Następnych nietrzeźwych rowerzystów funkcjonariusze zatrzymali kilka minut po godz. 11. Niemal w tym samym czasie jechali na rowerach dwaj mężczyźni w wieku 37 i 42 lat. Pierwszy z nich podczas badania „wydmuchał”  ponad 0,5 promila, drugi natomiast 0,3.

Kolejnym nietrzeźwym rowerzystą okazał się 64-latek, który kierował jednośladem mając w organizmie ponad 1,2 promila alkoholu.

Przed godz. 15, policjanci ujawnili 32-letniego traktorzystę, który kierował ciągnikiem rolniczym znajdując się w stanie nietrzeźwości. Miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Kierowcy będą odpowiadać przed sądem za popełnienie przestępstwa z art. 178a kk.

Fakt, że w ciągu jednego dnia w tak krótkim okresie czasu zostało ujawnionych i zatrzymanych pięciu nietrzeźwych kierujących, budzi niepokój. Policjanci w trosce o bezpieczeństwo innych użytkowników dróg publicznych zapowiadają wzmożone kontrole drogowe oraz częstsze akcje skierowane na eliminację nietrzeźwych kierowców z ruchu drogowego.

KPP Sanok

17-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)