REKLAMA
REKLAMA

W sobotę i niedzielę most olchowiecki będzie zakmnięty w godzinach 0.00 do 14.00

SANOK / PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie informuje, że w dniu 25 maja 2013r. firma SKANSKA S.A., wykonawca inwestycji pn.: „Remont mostu przez rz. San w miejscowości Sanok w ciągu DK28”, rozpocznie etap robót związanych z montażem prefabrykowanych elementów ustroju nośnego.

W związku z technologią prowadzonych robót, most w Sanoku zostanie całkowicie wyłączony z ruchu w dniach 25 maja 2013r. (sobota) w godzinach od 0.00 – 14.00 oraz 26 maja 2013r.(niedziela) w godzinach od 0.00 – 14.00 a pojazdy zostaną skierowane na tymczasowe objazdy, zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu. Objazd dotyczy pojazdów o masie całkowitej do 15t. Związane jest to z dopuszczalną nośnością jednego z obiektów na trasie sugerowanego objazdu (m. Wojtkowa).

Kierowcy jadący od strony Sanoka kierowani będą na DK84 przez Zagórz, Lesko, Ustrzyki Dolne do Krościenka, a następnie na DW 890 do Kuźminy.

Z kolei kierowcy jadący od strony Przemyśla będą w m. Kuźmina kierowani na DW 890 przez Wojtkową do Krościenka, a następnie na DK84 przez Ustrzyki Dolne, Lesko, Zagórz do Sanoka.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie prosi wszystkich użytkowników dróg o wyrozumiałość, ostrożność i stosowanie się do ustawionego oznakowania.

Jednocześnie informujemy, że na początek czerwca, najprawdopodobniej 8 czerwca 2013r. od godz. 0.00, planowane jest kolejne całkowite zamknięcie mostu w Sanoku. Związane będzie to z betonowaniem płyty pomostu (przewidywany czas betonowania to 24 godziny).

źródło: GDDKiA Rzeszów

25-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)