REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Walka na słowa przybiera na sile. Sławomir Miklicz wysyłał kontrowersyjne SMSy? (FILM)

AKTUALIZACJA: Walka na słowa przybiera na sile. Sławomir Miklicz wysyłał kontrowersyjne SMSy? (FILM)

PODKARPACIE. Jak podaje Radio Rzeszów wicemarszałek podkarpacki Lucjan Kuźniar nie wyklucza, że na najbliższej sesji sejmiku wojewódzkiego ujawni treść wulgarnych SMSów, które miał otrzymać od Sławomira Miklicza, byłego członka zarządu, a obecnie szefa klubu radnych Platformy Obywatelskiej.

Podczas poniedziałkowej konferencji PO, Sławomir Miklicz zarzucił wicemarszałkowi Burkowi, że w instytucji, którą nadzoruje, pracuje jego zięć. Jego zdaniem takie zjawiska nepotyzmu należy eliminować.

W odpowiedzi Jan Burek ujawnił sprawę SMSów. Po nim głos zabrał Lucjan Kuźniar, który poinformował, że w treści wiadomości tekstowych, obok wulgaryzmów były także sformułowania, które można traktować jako polityczne groźby.

Kontrowersyjne SMSy miały być wysłane po majowej sesji Sejmiku Samorządowego, w czasie której doszło do zmiany władzy w regionie. Lucjan Kuźniar, jak również Jan Burek zagłosowali wówczas za kandydatem opozycji.

źródło: tvPodkarpacie.pl

11-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)