REKLAMA
TORUS

WIELKA AKCJA PROMOCYJNA NA PANELE – PODKŁAD GRATIS!

21 czerwca ruszyła w sklepach KOMFORT wielka akcja promocyjna na panele. Kilkadziesiąt wzorów z kolekcji paneli otrzymało nową super cenę.

W ofercie znajdziemy kilka hitów cenowych, na przykład: panel podłogowy Dąb Colmar AC4 8mm o naturalnej strukturze drewna w cenie 24,90 zł/m2 oraz panel Dąb Alaska o modnym jasnym wzorze w komplecie z podkładem gratis w cenie za 19,90 zł/m2.

 

Dodatkowo przy zakupie jednego z 200 wytypowanych wzorów paneli Klient otrzyma podkład pod panele w prezencie. Promocja dotyczy zakupów w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie online www.komfort.pl.

Klienci mogą wybierać panele spośród wielu nowych wzorów, o które KOMFORT poszerzył ofertę specjalnie z okazji promocji. Klienci mogą również skorzystać z usług pomiaru i montażu, zamawiając produkty wraz z tą usługą zaoszczędzą 12%.

 

O szczegóły promocji zapytaj w sklepie lub sprawdź na www.komfort.pl

Odkurzacz piorący za 1 zł

Dla klientów, którzy chcieliby samodzielnie wyczyścić swój dywan, chodnik lub wykładzinę proponujemy wypożyczenie odkurzacza piorącego. Koszt wypożyczenia odkurzacza to 1zł. Warunkiem wypożyczenia  jest zakup specjalistycznego środka piorącego oraz zostawienie kaucji zwrotnej w wysokości 300 złotych.

Zakup jednego środka piorącego upoważnia do wypożyczenia odkurzacza na jedną dobę.

Odkurzacz nie ma szczotek wirujących, które mogą zniszczyć włókna, pierze wykorzystując podciśnienie, stąd też jest w pełni bezpieczny dla podłogi i nie powoduje przemoczenia dywanu.

KOMPLEKSOWO!

Przyjeżdżając do Komfortu w Sanoku możecie Państwo również zakupić farby w znajdującym się w tym samym budynku sklepie Kameleon (tel. 13-464-00-20). Dostępne są w hurtowych cenach farby największych producentów oraz profesjonalne farby do wszystkich powierzchni. Dodatkowym atutem sklepu jest możliwość wyboru dowolnego koloru farby według wzornika RAL bądź NCS. W Kameleonie zakupić również można akcesoria malarskie oraz chemię gospodarczą w atrakcyjnych cenach.

Emulsja akrylowa do wnętrz  10L  w rewelacyjnej cenie 29,99 PLN

Lateksowa emulsja gruntująca do ścian i sufitów 10L – 62,90 PLN

Matowa farba lateksowa do ścian i sufitów 5L w różnych kolorach –  W Super Cenie 109 PLN

 

Zapraszamy serdecznie do Sklepu Komfort i Kameleon

Sanok ul. II Armii Wojska Polskiego 40c (Dąbrówka)

Poniedziałek – Piątek

9:00 – 17:00

Sobota

9:00 – 14:00

tel. Komfort:   13-497-13-13

tel. Kameleon: 13-464-00-20

Tekst sponsorowany.

14-08-2013