REKLAMA
REKLAMA

Własnoręcznie wykonany kubek pamiątką z pobytu w Bieszczadach (ZDJĘCIA)

CZARNA / BIESZCZADY. Przed nami „długi” weekend. Dla wszystkich, którzy wybierają się w Bieszczady mamy propozycję. Jeśli chcecie Państwo spędzić miło czas i własnoręcznie wykonać własny, jedyny w swoim rodzaju kubek, zapraszamy do Galerii Barak do Czarnej.

Każda z odwiedzających galerię osób, będzie mogła zapoznać się z technologią wykonywania kubków i innych wyrobów ceramicznych, a nawet spróbować własnoręcznie wykonać taki kubek. Kubek po wypaleniu w temperaturze 1230 st. C, będzie można normalnie użytkować.

Na pewno taki własnoręcznie wykonany kubek będzie sympatyczna pamiątką z pobytu w Bieszczadach lub wyjątkowym prezentem dla bliskiej osoby.

Warsztaty w sezonie letnim (maj – październik) organizujemy codziennie. Wystarczy skontaktować się z nami dzień przed planowanym przyjazdem: Róża – tel. 603 992 119, Krzysztof – tel. 605 055 454. Warsztaty odbywają się w godzinach 10:00 – 18:00.

źródło: materiały nadesłane

23-04-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)