REKLAMA

Woźnica zaprzęgu konnego spowodował kolizję

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. W rowie zakończył swoją podróż 20-letni kierowca audi A6, któremu drogę zajechał zaprzęgiem konnym 37-letni mieszkaniec Manasterca. Jak ustalili policjanci, woźnica wyjechał z prywatnej posesji na drogę publiczną prosto pod nadjeżdżający pojazd.

}Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 16.00 w Manastercu. Jak ustalili policjanci, 37-letni mieszkaniec tej wioski, wyjechał zaprzęgiem konnym na drogę publiczną, nie ustępując pierwszeństwa jadącemu nią kierowcy audi A6. 20-letni kierowca audi, któremu zaprzęg zajechał drogę, uderzył w końcową część dyszl, po czym wjechał do przydrożnego rowu. W samochodzie zniszczeniu uległa szyba czołowa, dach, drzwi i błotniki po lewej stronie. Kierujący, mimo poważnych zniszczeń pojazdu, na szczęście wyszedł z kolizji bez szwanku.

Policjanci potwierdzili, że kierujący byli trzeźwi. Zabezpieczyli też dokumentację dla sądu, który ukarze sprawcę kolizji.

KPP Lesko
foto: sxc.hu

21-01-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.